English / Persian

آزمایشگاه آکرودیته PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط admin   
سه شنبه 21 مرداد 1393 ساعت 09:21

آزمایشگاه شرکت تولیدی مهتاب یزد

این آزمایشگاه  همزمان با تاسیس شرکت مهتاب یزد فعالیت خود را آغازنمود و سالهاست که جهت تست  انواع لامپ های خودرو تولیدی شرکت فعالیت می کند که خوشبختانه با تلاش پرسنل مجرب این واحد و تکمیل تجهیزات مورد نیاز و پس  از اخذ تاییدیه صلاحیت آزمون  مورد تائید موسسه ملی استاندارد ایرانNACL"" از سال 1388 موفق شده است به عنوان آزمایشگاه همکار  موسسه سر فصلی جدید از فعالیتهای خود را آغاز نماید .همچنین در حال حاضر شرکت اقدام به اخذ گواهینامه ISO 17025  بعنوان اولین آزمایشگاه تست لامپ خودرو در داخل کشورکرده است تا آزمون های انجام گرفته در این آزمایشگاه، دارای اعتبار بین المللی گردد.

در این آزمایشگاه انواع  آزمونهای الکتریکی و فتومتریک ،  دوام ،  آزمونهای شرایط محیطی ، مکانیکی و ابعادی و ...  انجام می شود . این آزمایشگاه با هدف انجام آزمون های مطرح در صنعت خودرو وبرآورده ساختن الزامات مربوط به قطعه سازانایجاد گردیده است.

گستره اندازه گیری و همچنین تکنولوژی تجهیزات موجود در آزمایشگاه این امکان را می دهد تا توانایی انجام آزمونهای فوق بر اساس استاندارهای معتبر ملی و بین المللی و کارخانه ای از جمله IEC,ISIRI,ECE,NACLوهمچنین تست های مورد نظرخودرو سازان به راحتی میسر باشد . در حال حاضر آزمونهای قابل اجرا در آزمایشگاه مهتاب یزد عبارتند از:

 

1- آزمون های نورسنجی

2-  آزمون های دوام

3- آزمون های ابعادی

4- آزمون های حرارتی

5- آزمون های استحکام

6- آزمون های برق و الکترونیک

9- آزمون های اضافه ولتاز

10-ازمون های تنش حرارتی

11-آزمون های فشار گاز حباب

آخرین به روز رسانی در سه شنبه 21 مرداد 1393 ساعت 09:25
 

باسلام به وب سایت مهتاب یزد خوش آمدید*** مارال چشمان آريايي جاده ها***
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت مهتاب یزد میباشد